Parim meeskond parimateks tulemusteks!

Parim tulemus, saavutatakse hea tahtega, hea tahe aga tuleb heast meeskonnast.
Hea meeskond saadakse aga headest inimestest, õigest koolitusest ja korrektsest juhtimisest.

Oluline meile

Parim tulemus, saavutatakse hea tahtega, hea tahe aga tuleb heast meeskonnast. Hea meeskond saadakse aga headest inimestest, õigest koolitusest ja korrektsest juhtimisest.

Me ei aja taga kvantiteeti vaid peame olulisemaks kvaliteeti ja selgelt määratletud kliendi soove ning nende täitmist. Tööd tuleb teha mõnuga ja tehes seda hästi, annab meile võimaluse nautida tehtut. Samuti nagu igal pool mujal äris on oluline head kliendisuhted ja suurepärane kaup või teenus siis nii peab see olema ka puhastuses. Kahjuks oma kogemustest võime öelda, et paljud praegused suuremad ja väiksemad puhastusteenuse pakkujad näevad seda kui lihtsalt „vanakooli“ koristust. Meie mitte!

Oleme ambitsioonikad, kelle tuleviku plaanid on selged ja suured, seega lihtsalt rahuldav tulemus, ei ole meile piisav. Iga klient on meile oluline ja väärtustatud, olgu suur või väike. Suhtleme alati avatult ja rõõmsalt, probleemide eest peitu ei poe, hoopis vastupidi, reageerime neile kiirelt ja lahendame ruttu. Meil on professionaalne ja hooliv personal, kes teeb oma tööd hoolega.

Pakume erinevaid puhastusteenuseid ja eritöid kuni muruniitmise ning lumekoristuseni välja. Hetkel oleme keskendunud peamiselt Tallinna ja Harjumaa klientidele. Pange meid proovile ja me oleme kindlad, et tulemus rõõmustab ka teid!

Ettevõtted, kes meid usaldavad:

Võta ühendust!

+372 5697 3399

elliko@sunco.ee