Teenused

TEENUSED

Kõik on võimalik, nimeta vaid mida soovid …
puhastuse vallas.

 • SISEKORISTUS
 • VÄLIKORISTUS
 • ERITÖÖD
 • SISEKORISTUS
 • VÄLIKORISTUS
 • ERITÖÖD
house

Kodukoristus

Kodukoristus on inimestele, kes soovivad, et nende kodus valitseks puhtus ja kord, isegi siis kui nende päevad on pikad ja sisukad ning kodukoristamiseks jääb aega väheks. Samuti ka peredele kellel on lapsed, kes nagu me teame hoolitsevad ülihästi korratuse tagamise eest.

dustpan

Valvekoristus

Valvkekoristus on teenus, mille käigus viibib puhasteenindaja kogu määratud aja objektil ja eemaldab mustuse koheselt. Sellist teenust on vaja kasutada kohtades, kus korratuse eemaldamine peab olema kiire, näiteks nagu kauplused, hotellid, suuremad tootmised, ühiskasutatavad hooned ja muud palju käidavad kohad, kus esinduslik välimus on oluline.

wipe

Porivaipade rent ja vahetamine

Porivaip on hea vahend takistamaks mustuse levikut õuest tuppa ja juhul kui te soovite kasutada porivaipu või juba kasutate neid oma ruumidest, siis pakume võimalust nende regulaaseks hooldamiseks, vahetamiseks ning rendiks.

mop

Hoolduskoristus

Hoolduskoristus on hea ja mugav teenus, mille käigus teostatakse teiega kokkulepitud sagedusel ja mahus teie ruumide professionaalne puhastus, nii et saate unustada koristamise ja keskenduda oma põhitööle.

Antud teenus sisaldab tavaliselt:

 • põrandate puhastamist (imuriga, moppamine jne),
 • vabadelt pindadelt tolmu eemaldamist,
 • klaas- ja peegelpindade puhastamist
 • seinte, uste jms. puhastamine kuni kõrgusega 180 cm
 • tualettide desinfitseerimist

Sinna juurde võib veel kuuluda porivaipade vahetus ja hügieeni vahendite tellimine ning asendamine. Lõplikult määratletakse kõik tegevused aga ikkagi lähtudes kliendi soovidest ja vajadustest.

liquid-soap

Hügieeni- ja pesuvahendite tellimine ning täitmine

Kui olete tellinud meilt mõne puhastusteenuse siis soovi korral hoolitseme ka teie ruumides olevate hügieeni- ja pesuvahendite tellimise ning täitmise eest, et te ei peaks kulutama oma väärtusliku aega pesuvahendite otsimisele ja ostmisele, millega meie igapäevaselt nagunii tegeleme.

cleaning

Kojameheteenus

Kojamehe ehk majahoidja teenus on neile, kes soovivad, et nende kinnisvara ümbrus oleks regulaarselt puhas ja korras nii suvel kui talvel.

Peamised tööd:

 • prahi, lehted, okste jne. koristamine
 • prügikastide tühjendamine ja jäätmekäitlus
 • lipu heiskamine
 • muru niitmine ja trimmerdamine
 • lume- ja libedusetõrje
snowflake

Lumekoristus ja libedusetõrje

Hoiame teie majade ja hoonete ümbruse, parklad ja väiksemad teed puhtad lumest ning teostame ka libedusetõrjet, kasutades looduslike või keemilis vahendeid sõltuvalt kliendi soovist.

drop

Vihmaveerennide puhastus

Aegajalt ikka juhtub ja eriti majadel, mille ümber on palju puid ning põõsaid, et vihmaveerennid ummistuvad ja vesi ei pääse enam katuselt minema, mis omakorda võib põhjustada lekkeid siseruumidesse ning see omakorda põhjustab hoone riknemise. Selle ennetamiseks pakume regulaarseid ja ka ühekordseid veerennide puhastusi.

forest

Muruniitmine, trimmerdamine, puude ja põõsaste piiramine.

Kui soovite, et teie hoone/te ümbruses oleks kõik roheline alati ilus ja pügatud siis vastavalt teie soovile niidame muru, trimerdame või lõikame puid ning hekki.

sweep

Hooajalised ja spetsiifilised koristused ning puhastused.

Teostame kevad- ja sügiskoristusi, randade, väljakute, peo ja muu üritusplatside puhastust ning prügikastide tühjendust. Teeme seda operatiivselt ja teile sobival ajal, olgu öö või päev.

icicles

Jääpurikate eemaldamine ja katuste puhastamine lumest.

Jääpurikad ja lumi katustel on väga ohtlikud kui mitte isegi eluohtlikud ja võivad õnnetuse korral olla ka väga kulukad hoonestu eest vastutavatele. Selleks puhuks pakume regulaarset ja ühekordset katuste puhastamist nii lumest kui jääpurikatest.

brickwall

Fassaadipesu

Sammal, mustus, värv, grafiti seinal? Ei ole probleem, tuleme ja teeme fassaadipesu, kasutades selleks sobivad seadmeid ja vahendeid nii, et sein jääb puhas ja vajadusel ka mõneks ajaks mustust ning vett hülgavaks.

window

Akende pesu

Puhas aken särab ja sätendab, selleks aga tuleb neid regulaarset puhastada, kusjuures akende puhastamisel mängivad oskused ja teadmised suurt rolli, et saada perfektset tulemust. Kui soovite säravpuhtaid aknaid siis oma metoodika ja vahenditega pakume teile parimat tulemust.

drop

Survepesutööd

Juhul kui teil kivist, klaasist või metallist vms. objekte, näiteks kujud, seadmed jne. mida soovite puhastada siis pakume oma parimaid tead misi ja lahendusi, et puhastad nii, et need näeks jälle välja nagu uued.

sit-down

Mööbli ja pehmemööbli pesu ja hooldus

Kasutame õigeid vahendeid ja seadmeid, et teie mööbel või pehmemööbel näksid välja taas ilusad ja lõhnaks meeldivalt.

paint-roller

Ehitusaegne ja ehitusjärgne puhastus

Kui lõpetate oma ehituse käigus teatud ehitusetapi või üldse ehitustööd ning soovite ruumide professionaalset ja korrektset puhastust siis pakume oma abikäed ja parimad teadmised, et teie ruumid näeks välja esinduslikud ning säravpuhtad.

brush

Põrandate hooldustöötlemine

Pakume erinevatele põrandamaterjalidele puhastust ja hooldust. Puhastame ning süvapuhastame nii kivi, puit, PVC kui ka muid põrandamaterjale neile mõeldud puhastusvahendite ja puhastainetega. Samuti teostame neile ka hooldust, olgu see vahatamine, impregneerimine, kristalliseerimine, küllastamine või läigestamine.

rug

Vaipade puhastus ja hooldus

Puhastame määrdunud vaibad spetsiaalse tekstiilipesuriga, kasutades teie vaipade jaoks õiget pesuvahendit. Teie vaibad saavad jälle värske ja kauni välimuse.

building

Kinnisvarahooldus

Juhul kui soovite terviklahendusi oma kinnisvara korras ja turvalisena hoidmiseks siis kaardistame vastavalt teie soovidele ja kokkuleppel vajalikud tegevused ning hoiame teie hoone puhtaja ja korras ilma, et peaksite ise sellega pead vaevama. Hooldamine sisaldab nt. koristust, kevadkoristust, prügivedu, muruniitminst, vaipade vahetust, väiksemaid remondi-, elektri- ja sanitaartöösid, fassaadipesu, lumekoristus ja palju muud, mida iganes teie kinnisvara korrashoidmiseks vaja läheb.

Meie teenused

Meil on professionaalne ja hooliv personal, kes teeb oma tööd hoolega. Hetkel oleme keskendunud peamiselt Tallinna ja Harjumaa klientidele. Pange meid proovile ja me oleme kindlad, et tulemus rõõmustab ka teid!

Sunco OÜ

Reg. 14014033

LHV Pank
IBAN: EE727700771001942263

Kontakt

E-post: info@sunco.ee

Telefon: +372 678 0919

Põllu 3, Keila, Harjumaa 76610

null

Elliko Ehala

Müügijuht+372 5697 3399

E-post: elliko@sunco.ee

Leia meid ka siit:

Kõik õigused on kaitstud Sunco OÜ.
kodulehe tegemine

Sunco OÜ

Reg. 14014033

LHV Pank
IBAN: EE727700771001942263

Kontakt

E-post: info@sunco.ee
Telefon: +372 678 0919
Keskväljak 13a, Keila, Harjumaa 76606

Elliko Ehala

Müügijuht
Tel: +372 5697 3399
E-post: elliko@sunco.ee
Kõik õigused on kaitstud Sunco OÜ.

kodulehe tegemine