Robot VS inimene – kumba valida koristama?

Mõtled, kumba valida – kas tellida endale koristusfirma või panna tööle väikesed robotid? Toome välja neli põhjust, miks võiksid eelistada puhastusteenuseid, mida pakuvad päris inimesed. 

1.Suhtlus – Robot ei kuula sinu erisoove

Kõige tähtsam puhastusteenuse pakkumisel on suhe kliendiga. Koristusfirma läheneb projektile personaalselt, kuulates ära kõik sinu erisoovid ja pakub sulle võimaliku parima varjandi. Saad usaldada oma koristusmeeskonda täielikult, sest nad tulevad toime ka eriolukordades. Robotiga suhtlust võib küll proovida, aga see osutub ilmselt siiski võimatuks.

2.Täpsus – Siiamaani teeb inimene puhastamisel pea alati paremat tööd kui robot

Inimene näeb, kui mingi koht vajab veel lihvimist või läikma löömist, aga robot seda ei näe.

Kui tahad, et robottolmuimeja koristaks 100% tolmu sinu kodust, siis peame valmistama pettumuse. Mitte ükski toode ei ole veel nii kõrgelt arenenud ning testid näitavad, kuidas traditsionaalse tolmuimejaga saavutad reaalses elus palju parema tulemuse. Robottolmuimejal on raskusi juba näiteks nurkadesse ulatamisega ning vaipade puhastamisega. Ühesõnaga on kogu tulemus tegelikult sinu jaoks parem, kui töö teevad ära inimesed.

3.Hinna ja kvaliteedi suhe

Tellides puhastusteenuseid saad sa kindel olla, et saad selle, mille eest maksad. Robottolmuimejaga võid tihtipeale märgata, et pead ikkagi ise käed külge lööma ja lõpuks oled sina ise jälle koristaja rollis ehkki sa ilmselt üritasid seda roboti ostmisega vältida. Seevastu päris koristusmeeskond võib sind panna tundma nagu tõeline kuningas. Lisaks jääb robot tihtipeale diivani alla või muudesse kohtadesse kinni, nii et talle peab ise appi tõttama.

4.Võidad aega!

Toome sulle võrdluseks, et kui tava tolmuimejaga koristamiseks kulub näiteks 30 minutit, siis robottolmuimeja koristab seda sama ala 90 minutit – See on lausa 3 korda kauem! Samal ajal kulub tema patarei elu ja minimalistliku disaini tõttu on neid vaja tihtipeale kogunenud mustusest jälle tühjendada.

Võibolla tulevikus on meil sellised robotid, kes koristavad tõesti kogu maja ära. Alustades tolmu imemisest, lapiga puhastamisest ja lõpetades nõude pesemisega. Robottolmuimeja on selles küll esimene samm, aga meile tundub, et pikk tee on veel minna ja päris inimest nad tõesti üle ei trumpa.

Mis sina arvad, kumb võiks sulle parem olla, kas usaldusväärne koristusfirma või innovaatiline robottolmuimeja? Kirjuta meile, kui sul tekkis mõni küsimus või huvi: info@sunco.ee

Võta ühendust!

+372 5697 3399

elliko@sunco.ee