Desinfitseeriv puhastusteenus

Ennetav desinfitseeriv puhastusteenus on mõeldud ettevõtete ja asutuste üldkäidavatele ruumidele ja nende pindadele,kus ei ole kinnitatud COVID -19 viirust,kuid seda teostatakse profülaktika ja kindluse mõttes, vältimaks võimaliku viiruselevikut.

Puhastuse käigus desinfitseeritakse sageli kasutatavate ruumide inventar ja esemed, mis pidevas kontaktis inimestega nagu näiteks: uksed, ukselingid, käsipuud, lülitid, letid, klaassirmid jne. Ehk pinnad kuhu võivad viirused kergesti sattuda.

Kogu protsessi vältel tagame me enda töötajate ohutuse, kasutades vastavaid enesekaitsevahendeid, milleks on kaitseülikond, prillid, mask ja kindad. Meie meeskond on informeeritud ja teadlik ohutusnõuetest, kuidas vähendada enda nakkumise riski.

Põhjalik desinfitseeriv puhastusteenus, on mõeldud ettevõtete ja asutuste üldkäidavatele ruumidele ja nende pindadele, kus on kinnitatud COVID -19 viirusekandja kohalolek ja on vaja ruumid puhastada võimalikust viirusest.

Puhastuse käigus desinfitseeritakse põhjalikult kõik ruumis olevad pinnad; seinad, laed ja põrandad ning k.a ennetava puhastuse all loetletud esemed.

Kui oled huvitatud siis võta meiega kindlasti ühendust!

Oleme 7 aastaga välja töötanud viisi, kuidas on kõige effektiivsem tööd teha.

  1. Tutvume objektiga, saame teada teie mured, soovid ja vajadused.
  2. Teeme teile personaalse hinnapakkumise lähtudes objekti eripäradest.
  3. Esmalt töötab objekti sisse kvalifitseeritud spetsialist, kes hiljem koolitab välja puhastusteenindajad vastavalt objekti spetsiifikale.
  4. Tulemuste jälgimine ja analüüsimine. Kliendi tagasiside ja korrektuur.
  5. Igal objektil on juhataja, kes teab täpselt objekti vajadusi.

Millised on meie põhitõed?

Murevaba puhtus

Lähtudes sinu soovidest, materjalidest ja eripäradest moodustame sinu objekti jaoks usaldusväärse puhastustiimi, kellel on oma juhataja. Väärtustame sinu aega ja pakume puhastusteenuseid sinu jaoks lihtsalt ja mugavalt, ilma, et sina peaksid muretsema

Kvaliteet

Me ei aja taga kvantiteeti vaid peame olulisemaks kvaliteeti ja selgelt määratletud kliendi soove ning nende täitmist. Meie tuleviku plaanid on selged ja suured, seega lihtsalt rahuldav tulemus, ei ole meile piisav. Iga klient on meile oluline ja väärtustatud, olgu suur või väike.

Personaalne lähenemine

Tutvume alati iga kliendi objektiga kohapeal ning koostame personaalse puhastusplaani, just sinu vajadustest lähtuvalt. Pakume erinevaid puhastusteenuseid ja eritöid kuni muruniitmise ning lumekoristuseni välja.

Ettevõtted, kes meid usaldavad:

Kui valid roboti ja inimese vahel, siis loe seda!

Robot vs inimene. Panime kirja 10 põhjust, miks kohe kindlasti ei saa robotit usaldada puhtuse hoidmisel.

Võta ühendust!

+372 5697 3399

elliko@sunco.ee