Hoolduskoristus

Hoolduskoristus on hea ja mugav teenus, mille käigus teostatakse teiega kokkulepitud sagedusel ja mahus teie ruumide professionaalne puhastus, nii et saate unustada koristamise ja keskenduda oma põhitööle. Taastame endise sära päeva lõpus, et hommikuks oleks kõik jälle täpselt nagu uus. Sellist teenust on vaja kasutada kohtades, kus üldine puhas väljanägemine on külastaja jaoks väga oluline. Näiteks kauplused, poed, hotellid, aga ka korterid, kontorid, tööruumid, bürood. Ehk hoolduskoristus teenus sobib nii koju kui ka kontorisse. Kui tunned huvi sellise puhastusteenuse järgi, siis võta meiega julgelt ühendust ning koostame Teie vajadustest lähtuva tööde loetelu ning pakkumise!

Hoolduskoristus sisaldab:

 • Põrandate puhastamist (imuriga, moppamine jne)
 • Pindadelt tolmu eemaldamist
 • Klaas- ja peegelpindade puhastamist
 • Seinte, uste jms. puhastamine kuni kõrgusega 180 cm
 • Tualettide desinfitseerimist
 • Sinna juurde võib veel kuuluda porivaipade vahetus ja hügieeni vahendite tellimine ning asendamine. Hoolduskoristuse teenuste lõplik nimekiri selgub koostöös kliendiga arvestades tema soove ja vajadusi.

Oleme 7 aastaga välja töötanud viisi, kuidas on kõige effektiivsem tööd teha.

 1. Tutvume objektiga, saame teada teie mured, soovid ja vajadused.
 2. Teeme teile personaalse hinnapakkumise lähtudes objekti eripäradest.
 3. Esmalt töötab objekti sisse kvalifitseeritud spetsialist, kes hiljem koolitab välja puhastusteenindajad vastavalt objekti spetsiifikale.
 4. Tulemuste jälgimine ja analüüsimine. Kliendi tagasiside ja korrektuur.
 5. Igal objektil on juhataja, kes teab täpselt objekti vajadusi.

Millised on meie põhitõed?

Murevaba puhtus

Lähtudes sinu soovidest, materjalidest ja eripäradest moodustame sinu objekti jaoks usaldusväärse puhastustiimi, kellel on oma juhataja. Väärtustame sinu aega ja pakume puhastusteenuseid sinu jaoks lihtsalt ja mugavalt, ilma, et sina peaksid muretsema

Kvaliteet

Me ei aja taga kvantiteeti vaid peame olulisemaks kvaliteeti ja selgelt määratletud kliendi soove ning nende täitmist. Meie tuleviku plaanid on selged ja suured, seega lihtsalt rahuldav tulemus, ei ole meile piisav. Iga klient on meile oluline ja väärtustatud, olgu suur või väike.

Personaalne lähenemine

Tutvume alati iga kliendi objektiga kohapeal ning koostame personaalse puhastusplaani, just sinu vajadustest lähtuvalt. Pakume erinevaid puhastusteenuseid ja eritöid kuni muruniitmise ning lumekoristuseni välja.

Ettevõtted, kes meid usaldavad:

Kui valid roboti ja inimese vahel, siis loe seda!

Robot vs inimene. Panime kirja 10 põhjust, miks kohe kindlasti ei saa robotit usaldada puhtuse hoidmisel.

Võta ühendust!

+372 5697 3399

elliko@sunco.ee