Kodukoristus

Kodukoristus on inimestele, kes soovivad, et nende kodus valitseks puhtus ja kord, isegi siis kui nende päevad on pikad ja sisukad ning kodukoristamiseks jääb aega väheks. Samuti ka peredele kellel on lapsed, kes nagu me teame hoolitsevad ülihästi korratuse tagamise eest. 

Kodukoristuse tellimine aitab sul kokku hoida aega koristamise pealt, mida saad veeta perega, sõpradega või mõne muul endale sobival viisil. Peamiseks põhjuseks, miks täna kodukoristust tellitakse ongi aja kokkuhoid. Kodukoristuse tellimine ei ole häbiasi!

Kodukoristusel ei ole tegelikult mitte mingisuguseid miinuseid. Tihti inimesed pelgavad privaatsuse aspekti, kuid inimeste isiklike asjade vahel koristamine on professionaalsele puhastusteenindajale umbes sama tavaline, kui seda oli kümme aastat tagasi pankurile suurte summade sularahade käsitlemine. Puhastusteenindaja ei pane neid asju tähelegi ning tema on seal selleks, et oma tööd teha. Teine müüt on kodukoristuse hind. Arvatakse, et see on vaid rikaste inimeste lõbu, kuid tegelikkuses see nii ei ole. Tänapäeval ei ole kodukoristuse hind enam üle jõu käiv ka Lasnamäe paneelmajas elavale tudengile.

Esimesel koristusel tutvume sinu kodu ja soovidega, et pakkuda sulle võimalikku parimat koristusteenust.

Kellele sobib kodukoristus?

Meie kodukoristus on inimestele, kes soovivad, et nende kodus valitseks puhtus ja kord, isegi siis kui nende päevad on pikad ja sisukad ning kodukoristamiseks jääb aega väheks. Samuti ka peredele kellel on lapsed, kes nagu me teame hoolitsevad ülihästi korratuse tagamise eest.

Oleme 7 aastaga välja töötanud viisi, kuidas on kõige effektiivsem tööd teha.

  1. Tutvume objektiga, saame teada teie mured, soovid ja vajadused.
  2. Teeme teile personaalse hinnapakkumise lähtudes objekti eripäradest.
  3. Esmalt töötab objekti sisse kvalifitseeritud spetsialist, kes hiljem koolitab välja puhastusteenindajad vastavalt objekti spetsiifikale.
  4. Tulemuste jälgimine ja analüüsimine. Kliendi tagasiside ja korrektuur.
  5. Igal objektil on juhataja, kes teab täpselt objekti vajadusi.

Millised on meie põhitõed?

Murevaba puhtus

Lähtudes sinu soovidest, materjalidest ja eripäradest moodustame sinu objekti jaoks usaldusväärse puhastustiimi, kellel on oma juhataja. Väärtustame sinu aega ja pakume puhastusteenuseid sinu jaoks lihtsalt ja mugavalt, ilma, et sina peaksid muretsema

Kvaliteet

Me ei aja taga kvantiteeti vaid peame olulisemaks kvaliteeti ja selgelt määratletud kliendi soove ning nende täitmist. Meie tuleviku plaanid on selged ja suured, seega lihtsalt rahuldav tulemus, ei ole meile piisav. Iga klient on meile oluline ja väärtustatud, olgu suur või väike.

Personaalne lähenemine

Tutvume alati iga kliendi objektiga kohapeal ning koostame personaalse puhastusplaani, just sinu vajadustest lähtuvalt. Pakume erinevaid puhastusteenuseid ja eritöid kuni muruniitmise ning lumekoristuseni välja.

Ettevõtted, kes meid usaldavad:

Kui valid roboti ja inimese vahel, siis loe seda!

Robot vs inimene. Panime kirja 10 põhjust, miks kohe kindlasti ei saa robotit usaldada puhtuse hoidmisel.

Võta ühendust!

+372 5697 3399

elliko@sunco.ee