Valvekoristus

Valvkekoristus on teenus, mille käigus viibib puhasteenindaja kogu määratud aja objektil ja eemaldab mustuse koheselt. Näiteks on koristajad olemas hommikust õhtuni, kui maja avatakse ja suletakse. See tähendab pidevat koristamist ja suurema mustuse eemaldamist ka selleks, et päeva lõpus oleks lihtsam koristada. Sellist teenust on vaja kasutada kohtades, kus korratuse eemaldamine peab olema kiire, näiteks nagu kauplused, hotellid, suuremad tootmised, ühiskasutatavad hooned ja muud palju käidavad kohad, kus esinduslik välimus on kliendi heaolu jaoks väga oluline.

Selle teenuse puhul saadame enda poolt kokkulepitud aegadeks kokkulepitud arvu koristajaid ning seisame hea selle eest, et meie valvekoristajad pakuksid teile sellist teenust, millega saate tõeliselt rahul olla. Valvekoristuse hind oleneb täpsemalt objekti suurusest, töötundidest ning koristajate arvust.

Kui soovite teada, kui palju maksaks teie ettevõttele valvekoristusteenus või teil on muid küsimusi, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Oleme 7 aastaga välja töötanud viisi, kuidas on kõige effektiivsem tööd teha.

  1. Tutvume objektiga, saame teada teie mured, soovid ja vajadused.
  2. Teeme teile personaalse hinnapakkumise lähtudes objekti eripäradest.
  3. Esmalt töötab objekti sisse kvalifitseeritud spetsialist, kes hiljem koolitab välja puhastusteenindajad vastavalt objekti spetsiifikale.
  4. Tulemuste jälgimine ja analüüsimine. Kliendi tagasiside ja korrektuur.
  5. Igal objektil on juhataja, kes teab täpselt objekti vajadusi.

Millised on meie põhitõed?

Murevaba puhtus

Lähtudes sinu soovidest, materjalidest ja eripäradest moodustame sinu objekti jaoks usaldusväärse puhastustiimi, kellel on oma juhataja. Väärtustame sinu aega ja pakume puhastusteenuseid sinu jaoks lihtsalt ja mugavalt, ilma, et sina peaksid muretsema

Kvaliteet

Me ei aja taga kvantiteeti vaid peame olulisemaks kvaliteeti ja selgelt määratletud kliendi soove ning nende täitmist. Meie tuleviku plaanid on selged ja suured, seega lihtsalt rahuldav tulemus, ei ole meile piisav. Iga klient on meile oluline ja väärtustatud, olgu suur või väike.

Personaalne lähenemine

Tutvume alati iga kliendi objektiga kohapeal ning koostame personaalse puhastusplaani, just sinu vajadustest lähtuvalt. Pakume erinevaid puhastusteenuseid ja eritöid kuni muruniitmise ning lumekoristuseni välja.

Ettevõtted, kes meid usaldavad:

Kui valid roboti ja inimese vahel, siis loe seda!

Robot vs inimene. Panime kirja 10 põhjust, miks kohe kindlasti ei saa robotit usaldada puhtuse hoidmisel.

Võta ühendust!

+372 5697 3399

elliko@sunco.ee